Įvairūs koncertai, konkursai šeštokei Mildai Kavaliauskaitei – ne naujiena. Balandžio 24–25 dienomis ji dalyvavo  VI-ajame tarptautiniame estradinio dainavimo konkurse „Linksmieji perliukai 2015“. 

Konkursas vyko Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijoje. Jame dalyvavo apie 60 solistų iš Klaipėdos, Šiaulių, Vilniaus, Birštono, Palangos, Panevėžio ir kitų Lietuvos miestų bei nemažas svečių būrys iš Baltarusijos. C kategorijoje mūsų Milda tapo diplomante. Ji atliko dainą „Sakale, lėk“. Konkursui mokinę ruošė muzikos mokytoja Danguolė Lukauskienė.

Sveikiname Mildą ir jos mokytoją! :)

karkosm.lt informacija

Mildos įspūdžiai:

...Vokalo konkursas prasidėjo 11 valandą. Jo dalyviai buvo suskirstyti į penkias kategorijas pagal amžiaus grupes. Kiekvienoje kategorijoje besivaržančių moksleivių skaičius buvo nuo 14 iki 16. Konkursantai iš anksto paskirta tavarka lipo į sceną ir atliko savo pasirinktas dainas.

Moksleivius vertino kompetentinga komisija. Po kiekvienos kategorijos pasirodymo, komisija rinkosi į pasitarimą, kam kokias vietas skirti...

Aš priklausiau C kategorijai. Šioje grupėje varžėsi labai stiprūs dalyviai. Jie atliko skirtingo žanro dainas. Vieniems sekėsi geriau, kitiems ne taip gerai. Pasibaigus pasirodymams, nekantraudami laukėme rezultatų. Su mokytoja Danguole Lukauskiene buvome apdovanotos diplomais. Dar gavau statulėlę, ananasą ir saldainių. Visus sveikino Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos direktorius V. Dumčius ir komisijos pirmininkė.

Konkursas paliko daug įspūdžių ir suteikė patirties. Svarbiausia ne nugalėti, o dalyvauti.

                                                    Milda Kavaliauskaitė, 6a

 

 

Svetainėje lankosi 24 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos