Mūsų mokyklos 5–6 klasių mokiniai nemokamai išbando lietuvių kalbos, matematikos, gamtos ir žmogaus, geografijos, istorijos EMA sistemos pratybas, kurias paruošė UAB „E. mokykla“ specialistai, pasitelkę mokslininkus-edukologus ir patyrusius mokytojus-praktikus.

EMA sprendžia diferencijavimo ir individualizavimo klasėje problemą ir suteikia su pratybomis suderintą motyvavimo sistemą. EMA  misija – pateikti veiksmingiausią pagalbinę mokymosi priemonę, motyvuojančią mokinius, įtraukiančią tėvus ir palengvinančią mokytojų darbą.

Kiekvienas mokinys įvedęs savo vardą ir PIN kodą gali prisijungti prie EMA pratybų (http://epratybos.lt) ir atlieka mokytojo priskirtą užduotį. Kiekviename užduočių lape yra išmokimo matuoklis. Išsitaisęs savo arba gavęs mokytojo ištaisytą darbą, mokinys nuspalvina tiek išmokimo matuoklio langelių interaktyvioje pasiekimų lentoje (Safaryje), kiek gavo taškų už atliktas užduotis. Jeigu mokinys pasiekia langelį „moku“, Safaryje mokytojas jį pajudina per vieną langelį, jeigu pasiekia langelį „puiku“, mokytojas jį pajudina per du langelius.

EMA skaitmeninės pratybos – puiki mokymosi ir mokymo priemonė.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui V. Aleliūnienė

Mokiniai dirba su matematikos EMA pratybomis:

 

 

Svetainėje lankosi 30 svečių ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos