„Maisto bankas“ Lietuvoje veikia nuo 2001 metų, kai labdaros ir paramos fondas „Lietuvos ir JAV iniciatyvos“, padedamas „Kraft Foods Lietuva“, pradėjo vykdyti „Maisto banko“ labdaros programą.

Kasmet daugelyje Lietuvos miestų „Maisto banko“ akcijose dalyvauja šimtai ne pelno organizacijų ir tūkstančiai savanorių, padedančių  rinkti skurstantiesiems aukojamą maistą.

Mūsų mokyklos Dievo Tarno kunigo Alf. Lipniūno kuopa savanoriavo centrinėje IKI parduotuvėje penktadienio popietę (kovo  20 d.) ir šeštadienio vakarą (kovo 21 d.).  5–8 klasių moksleiviai dalino skrajutes, kvietė paaukoti reikiamus maisto produktus Panevėžio „Betliejaus“ valgyklėlei, kurioje maitinasi vargšai iš viso miesto.

Miestelėnai buvo dosnūs.  Vienas iš gerų darbų kūnui yra išalkusį pavalgydinti. Išmalda duodama ne tik tiems, kurie atvirai prašo (elgetoms), bet ir tiems, kurie to nedaro iš gėdos.  

Ateitininkai, savanoriaudami „Maisto banke“, įgavo patirties, ką reiškia pagelbėti tiems, kurie negali savęs išmaitinti savo darbu.

                                Kuopos globėja D. Kubilienė

 

Akimirkos – GALERIJOJE–2015 m. pavasaris

Svetainėje lankosi 34 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos