Įdomi popietė su technologijų mokytoja Vaida Vaitkevičiene Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokykloje. Informatyvi, netradicinė technologijų pamoka ir nauja pažintis su padavėjo-barmeno profesija. Daug naujos patirties ir praktinio darbo, aptarnaujant klientus, serviruojant ir elgiantis prie šventinio stalo.

Sužinojome, kad padavėjui-barmenui būtinas komunikabilumas, įžvalgumas, taisyklinga laikysena, tvarkinga išvaizda, pareigingumas. Juk padavėjas svečius sutinka, palydi, susodina, pataria pasirenkant patiekalus, žino patiekalų ir gėrimų sudedamąsias dalis, išmano serviravimo, ir aptarnavimo subtilybes. Padavėjui tenka aptarnauti vaikus, vyrus, moteris, žmones su negalia, šeimininkus, garbės svečius. Kiekviena kategorija svečių reikalauja individualaus aptarnavimo.

Supratome, kad reikia gerai mokytis, norint tęsti mokslus Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokykloje. Baigęs aštuntą klasę, galėsiu mokslus tęsti šioje mokykloje  ir kartu įgysiu ir profesinį meistriškumą. Šios mokyklos mokiniai, dar besimokydami mokykloje, jau turi mėgstamus darbus. Padavėjas, mokantis kelias užsienio kalbas, labai reikalingas Lietuvoje ir už jos ribų.

Modestas Jusys, 5c 

 

 

 

Svetainėje lankosi 57 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos