Pagrindinis konkurso tikslas – sudominti mokinius mokomaisiais dalykais ir skatinti mokinių mokymosi motyvaciją. Tai nėra olimpiada, konkurse yra įvairaus sudėtingumo užduočių, todėl jame gali dalyvauti visi mokiniai.

Konkurso užduotys pagal mokomąją programą ir sudėtingumą yra suskirstytos į 12 lygių.

Kiekvieną lygį sudaro 32 (pradinėse klasėse - 24) įdomios užduotys. Su užduočių pavyzdžiais galite susipažinti demonstracinėje konkursų versijoje svetainėje www.olympis.lt.

Visi konkurso dalyviai gaus padėkos raštus ir tušinukus „Olympis“, o laimėtojai bus apdovanoti medaliais ir diplomais. Pagrindiniai prizai (planšetiniai kompiuteriai ir kt.) atiteks nominacijų laimėtojams. Mokiniai iš aktyviai dalyvaujančių klasių (kai dalyvauja daugiau kaip 10 vienos klasės mokinių) papildomai gaus atmintį lavinančius stalo žaidimus „Olympis memory“.

Dalyvavimo mokestis viename konkurse – 2 €, 2–4 konkursuose – 3 €, 5–9 konkursuose – 4 € (kai mokinį užregistruoja mokytojas). 

Konkursai „Olympis 2015“ vyksta nuo vasario 23 d. iki kovo 22 d. interneto svetainėje www.olympis.lt. Dalyvauti galima bet kuriuo jums patogiu metu. 

 

Registracija į konkursus ir detalesnė informacija: www.olympis.lt

 

Svetainėje lankosi 18 svečių ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos