„Diena be mokslo – tuščiai praleista diena. Tiek daug yra ko mokytis, ir tiek mažai turime tam laiko“ (Albertas Einšteinas).

Kiekvienas moksleivis galėjo išbandyti save 2 dalykų olimpiadose.

Sveikiname visus nugalėtojus :)

Dalykas

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Vieta

Lietuvių kalba

Austėja Kaunietytė

5c

I

Ignas Grigalavičius

5c

II

Sonata Staurylaitė

5c

III

Rugilė Hokušaitė

7c

I

Viktorija Stumbrytė

7b

II

Gabrielė Boikaitė

7b

III

Rima Baltkojytė

8a

I

Kamilė Jasnauskaitė

8a

II

Indrė Vilniškytė

8d

III

Matematika

Danas Dargužis

5b

I

Gytis Baranauskas

5b

II

Mantvydas Križanauskas

5d

III

Kamilė Falkauskaitė

6c

I

Živilė Jasnauskaitė

6b

II

Augustė Šileikaitė

6a

III

Markas Tomkevičius

6b

III

Benas Ridikas

7c

I

Aivaras Voveris

7c

II

Tadas Raudonis

7b

III

Dominykas Drevinskas

8c

I

Rima Baltkojytė

8a

II

Aivaras Laiškonis

8c

III

Anglų kalba

Karolina Katinaitė

5b

I

Emilė Svilytė

5b

II

Alisa Marija Mikalauskaitė

5d

III

Tomas Sakalauskas

6b

I

Mykolas Locnis

6a

II

Gintaras Micevičius

6b

III

Deividas Tvarijonavičius

7c

I

Klaudija Praulionytė

7c

II

Tadas Raudonis

7b

III

Martyna Gabulaitė

7b

III

Justina Liesytė

8c

I

Šarūnė Avižienytė

8c

II

Simonas Daugvila

8c

III

Valdas Šimonis

9a

I

Erlandas Šiaučiūnas

9a

II

Goda Adomonytė

9a

III

Modestas Tilindis

10a

I

Deividas Butkevičius

10b

II

Simas Švarcas

10a

III

Rusų kalba

Dovydas Araminas

5d

I

Akvilė Seliavaitė

5c

II

Mangirdas Demenkovas

5c

III

Maksimas Jukonis

6c

I

Sigita Ulianskaitė

6a

II

Aleksandra Navikaitė

7c

I

Arnas Metlovas

9a

I

Vokiečių kalba

Kamilė Mikalauskaitė

7b

I

Oksana Garuckaitė

7b

II

Geografija

Kornelija Lašinytė

7a

I

Martynas Jakubauskas

7b

II

Deimantė Svilytė

7a

III

Istorija

Rugilė Virbickaitė

5d

I

Gintaras Micevičius

6b

I

Kotryna Lazdauskaitė

7b

I

Paulius Urbonas

8d

I

Gamta ir žmogus

Agnė Teresevičiūtė

5d

I

Mantvydas Križanauskas

5d

II

Kornelija Raginytė

5d

II

Rokas Snarskis

5c

III

Lauryna Buitvydaitė

6b

I

Martyna  Nevieraitė

6a

II

Karolis Bielskis

6b

III

Šeila Žilinskaitė

6b

III

Biologija

Kornelija Lašinytė

7a

I

Deimantė Svilytė

7a

I

Justina Barisevičiūtė

7c

II

Benas Čečinas

7c

III

Neda Pruščikaitė

8c

I

Kamilė Jasnauskaitė

8a

II

Indrė Vilniškytė

8d

III

Evelina Ribikauskaitė

10b

I

Antanas Zopelis

10b

II

Laura Mikalauskaitė

10a

III

Fizika

Neda Pruščikaitė

8c

I

Simonas Daugvila

8c

II

Lolita Katkutė

8d

III

Chemija

Marius Vasiliauskas

10a

I

Informacinės technologijos

Mykolas Locnis

6a

I

Mantas Kiaunė

6a

II

Nojus Masiliūnas

6a

III

Karolis Vinslovas

6a

III

Rimas Prokopovičius

8d

I

Mantas Kirstukas

8d

II

Dominykas Jurkštas

8c

III

Dailė

Agnė Teresevičiūtė

5d

I

Alisa Marija Mikalauskaitė

5d

II

Ineta Petraitytė

5d

III

Linas Šaltis

5a

I

Evelina Gedminaitė

6c

II

Gabrielė Paulauskaitė

6c

III

 

                                                      Informaciją pateikė dir. pavad. Virginija Jeleniauskienė

Svetainėje lankosi 10 svečių ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos