Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos biuras vykdydamas projektą „Saugūs ir sveiki“ organizavo akciją „Kaip padėti patyčias patiriančiam vaikui?“.

Mokiniai buvo kviečiami  rašyti rašinius, pasidalinti mintimis, kaip būtų galima užkirsti kelią patyčioms ir kartu pasiekti, kad būtų daugiau pagarbaus ir draugiško bendravimo.

Į šią akciją, padedami lietuvių kalbos mokytojos Nijolės Sriubienės, aktyviai įsitraukė 6b klasės mokiniai. Daugelis klasės mokinių rašė rašinius, analizavo patyčių problemą, ieškojo būdų, kaip įveikti patyčias, skatinti toleranciją ir draugiškumą savo aplinkoje. Kai kurie pasidalijo mintimis apie tai, kaip patyrė patyčias ir kaip jautėsi. Rašinius vertino Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato sudaryta komisija.

Sausio 14 dieną trys 6b klasės mokiniai buvo pakviesti į  Panevėžio apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą.  Viešosios tvarkos biuro Prevencijos poskyrio viršininkė Danguolė Žiaugrienė padėkojo akcijos dalyviams ir apibendrino mokinių rašinius, pasiūlymus. Padėkomis ir paskatinimo dovanėlėmis buvo apdovanoti: Nedas Bobelis, Marija Stankevičiūtė ir Kornelijus Pamarnackas. Saldų prizą – šakotį – mokiniai parnešė klasės draugams.

Po apdovanojimo ceremonijos visi apžiūrėjo policijos muziejų ir eidami namo džiaugėsi, kad dalyvavo šioje akcijoje.

 

Socialinė pedagogė Daiva Kudulytė 

Svetainėje lankosi 24 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos