Jau keletą metų užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras kviečia paminėti gruodžio 1 d. – Pasaulinę AIDS dieną, prisijungiant prie protmūšio ,,AIDS: geriau žinoti“.

Šios dienos tikslas – skleisti žinias apie ŽIV / AIDS ligą ir siekti, kad liga būtų sustabdyta ir neplistų. Mūsų mokyklos mokiniai kiekvienais metais prisijungia prie šios akcijos. Skambant Fredžio Merkurio ir Elvio Preslio muzikai, šiais metais į protmūšį ,,AIDS: geriau žinoti“ rinkosi 6–7 klasių mokiniai. Komandų nariai buvo pasipuošę simboliu – raudonu kaspinu. Originaliausiai pasipuošė 6c klasės komanda. Visi bendruomenės nariai neliko abejingi AIDS dienos paminėjimui, jie pasipuošė raudonos spalvos rūbais.

Renginio metu mokiniai daug sužinojo apie ŽIV / AIDS ligą, kokiais būdais galima jos išvengti ir puikiai atsakinėjo į klausimus. Protmūšio metu moksleiviai stebino žiniomis, aktyvumu, išradingumu ir kūrybingumu. Kova buvo atkakli ir įtempta. Net 3 komandos, atsakinėdamos į papildomą klausimą, kovėsi dėl I vietos. Tačiau greičiausiai teisingą atsakymą pateikusi buvo 6a klasės komanda, II vieta atiteko 6c klasės komandai, o tretieji liko 7a klasės komanda.

Dalyvius stebino klausimų įvairovė ir džiugino šokių grupės pasirodymai. Komandoms buvo įteiktos padėkos, o prizininkams – prisiminimo dovanėlės. Viktorina baigėsi nugalėtojų džiaugsmu ir dalyvių klausimais, kada vėl bus protmūšis. 

Soc. pedagogė Daiva Kudulytė,
psichologė Kristina Tarutienė

 

 

Svetainėje lankosi 34 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos