Lapkričio 17 d. Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos 6b, 7c ir 8d klasių mokiniai vyko į Rožyno progimnaziją pasivaržyti žinių viktorinoje „Mes nerūkom, nerūkyk ir Tu“.

Mokiniai jau nuo pirmųjų susitikimo minučių įsitraukė į darbą, kurdami šūkius apie sveiką gyvenimo būdą ir žalingus įpročius: „mes labai labai sveiki, nes nerūkome visi“, „mes – galingi, mes – jėga, nerūkysim niekada“, „rūkymas – blogai, gyvenk sveikai“.

Viktorinos pradžioje mokiniai buvo supažindinti su informacija apie rūkymo žalą, vėliau komandos atsakinėjo į klausimus. Nugalėtojais tapo „Ruonių“, „Trikampinių“ ir „Nerūkalių“ komandos. Ir nugalėtojų, ir visų dalyvavusių komandos galėjo džiaugtis diplomais ir žaismingais prizais – „linksmaisiais pieštukais“.

Lapkričio 20 d. Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos mokiniai su Rožyno progimnazijos mokiniais užbaigė projekto „Draugystės tiltai be žalingų įpročių 2014“ veiklas kino teatre „Garsas“. Į kino filmą buvo pakviesti aktyviausiai projekte dalyvavusieji mokiniai. Jiems tai buvo dovana už aktyvumą, išradingumą ir pagalbą, vykdant šį projektą. Jie žiūrėjo kino filmą „Koko ir vaiduokliai“. Mokiniai liko patenkinti filmu, kuriame buvo gvildenamos draugystės, pasitikėjimo savimi, baimių įveikimo temos.

Projekto veikla baigėsi, tačiau užsimezgusi ir išsiskleidusi draugystė tarp mokyklų tapo dar tvirtesnė. O svarbiausia – noras bendrauti ir suvokimas, kad geriausias ir turiningiausias laisvalaikio leidimas – tai laisvalaikis be žalingų įpročių...

Kristina Tarutienė, psichologė

Projekto nuotraukos GALERIJOJE – 2014 m. ruduo – Projektas „Draugystės tiltai be žalingų įpročių 2014“

Svetainėje lankosi 27 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos