Spalio pirmąją savaitę M. Karkos mokiniai nutiesė draugystės tiltus be žalingų įpročių į Rožyno progimnaziją ir į A. Bandzos kūdikių ir vaikų globos namus.

Į A. Bandzos kūdikių ir vaikų globos namus nukeliavo mūsų mokyklos piešinių paroda „Nesurūkyk savo gyvenimo“. O A. Bandzos kūdikių ir vaikų globos namai „nutiesė atgal draugystės tiltus“ į mūsų mokyklą – į ją atkeliavo plakatų – piešinių paroda, kuri buvo eksponuojama mūsų mokyklos trečiame aukšte. 

Ji stebimo mokinius ir mokytojus savo originalumu, išradingumu, įtaigumu ir vertė susimąstyti apie rūkymo žalą organizmui, skatino nerūkyti ir niekada nepradėti rūkyti.

 Kristina Tarutienė, psichologė

Spalio 14 d. M. Karkos pagrindinės mokyklos 7a, 7b, 7c klasių mokiniai vyko į Rožyno progimnaziją. Joje dalyvavo estafečių rungtyse ir atidarė prevencinį projektą „Draugystės tiltai be žalingų įpročių“. Rungtyniauti teko su A. Bandzos kūdikių ir vaikų globos namais, Panevėžio miesto Dienos užimtumo centru ir Rožyno progimnazijos mokiniais. Mūsų mokyklos 7c klasės mokiniams pavyko užimti I-ąją vietą, 7a klasės mokiniai užėmė II-ąją vietą, o 7b klasės mokiniams buvo skirtas „Drausmingiausios“ klasės titulas.

Išvyka į Rožyno progimnaziją buvo linksma, įdomi ir šauni. Tikimės ir toliau bendrauti ir draugauti su Rožyno progimnazijos mokiniais, o nutiestus draugystės tiltus toliau puoselėti ir stiprinti.

Justina Barisevičiūtė, 7c

 

 

Svetainėje lankosi 32 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos