Mūsų mokyklos mokiniai kasmet aktyviai dalyvauja įvairiuose respublikiniuose edukaciniuose konkursuose. Sveikiname  dalyvius ir nugalėtojus. Dėkojame mokytojams, organizavusiems mokinių dalyvavimą konkursuose.

„OLYMPIS 2016 – PAVASARIO SESIJA“

Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos 124 mokiniai 2016 m. kovo 1–balandžio 8 d. dalyvavo edukaciniuose konkursuose „Olympis 2016 – Pavasario sesija“  ir gavo 1 medalį, 70 diplomų ir 51 padėką.

DALYKAS

MOKINYS

KLASĖ

DIPLOMAS

MOKYTOJAS

Biologija

Kornelija Lašinytė

8a

I laipsnio diplomas su MEDALIU

D. Mitkienė

Anglų kalba

Tomas Bobrevičius

5d

I laipsnio

V. Kuriazovienė

Anglų kalba

Beata Balnaitė

5d

I laipsnio

V. Kuriazovienė

Anglų kalba

Vasarė Jokubauskaitė

5d

I laipsnio

V. Kuriazovienė

Anglų kalba

Emilė Svilytė

6b

I laipsnio

V. Kuriazovienė

Anglų kalba

Mykolas Locnis

7a

I laipsnio

V. Kuriazovienė

Anglų kalba

Samanta Dabrilaitė

7a

I laipsnio

V. Kuriazovienė

Anglų kalba

Darlina Kairytė

5d

II laipsnio

V. Kuriazovienė

Anglų kalba

Marijus Daraškevičius

5d

II laipsnio

V. Kuriazovienė

Anglų kalba

Aistis Gabulas

7a

II laipsnio

V. Kuriazovienė

Anglų kalba

Domantas Majauskas

7a

III laipsnio

V. Kuriazovienė

Anglų kalba

Emilija Jėčiūtė

5d

III laipsnio

V. Kuriazovienė

Anglų kalba

Ignas Krivickas

5d

III laipsnio

V. Kuriazovienė

Anglų kalba

Norvidas Butkevičius

5d

III laipsnio

V. Kuriazovienė

Anglų kalba

Dovydas Araminas

6d

III laipsnio

V. Kuriazovienė

Anglų kalba

Matas Bernatavičius

7a

III laipsnio

V. Kuriazovienė

Anglų kalba

Dovydas Vasiliūnas

4b

I laipsnio

E. Čepulienė

Anglų kalba

Nojus Paslauskas

2c

I laipsnio

V. Raicevičienė

Anglų kalba

Deimantė Juknevičiūtė

4c

I laipsnio

V. Raicevičienė

Anglų kalba

Markas Mikalauskas

4e

II laipsnio

V. Raicevičienė

Lietuvių kalba

Julija Dindaitė

5c

I laipsnio

M. Petronytė-Kairienė

Lietuvių kalba

Gintarė Petruokaitė

5c

II laipsnio

M. Petronytė-Kairienė

Lietuvių kalba

Vanesa Jurevičiūtė

5c

II laipsnio

M. Petronytė-Kairienė

Lietuvių kalba

Indrė Gudėnaitė

5c

II laipsnio

M. Petronytė-Kairienė

Lietuvių kalba

Kamilė Falkauskaitė

7c

II laipsnio

M. Petronytė-Kairienė

Chemija

Danielė Lašukaitė

8a

III laipsnio

E. Aleliūnas

Chemija

Deimantė Svilytė

8a

III laipsnio

E. Aleliūnas

Chemija

Kornelija Lašinytė

8a

III laipsnio

E. Aleliūnas

Biologija

Viltė Vozbutaitė

6c

II laipsnio

A. Monkevičienė

Biologija

Gytis Baranauskas

6b

III laipsnio

A. Monkevičienė

Biologija

Jogailė Jarovojūtė

6c

III laipsnio

A. Monkevičienė

Biologija

Paula Virbickaitė

6b

III laipsnio

A. Monkevičienė

Biologija

Vasarė Jokubauskaitė

5d

I laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Augustė Šileikaitė

7a

I laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Domantas Majauskas

7a

I laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Gintaras Micevičius

7b

I laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Danielė Lašukaitė

8a

I laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Benita Voveriūnaitė

5d

II laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Emilija Jėčiūtė

5d

II laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Gerda Kudulytė

5d

II laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Gytis Kudulis

5d

II laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Gintarė Petruokaitė

5d

II laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Mantvydas Križanauskas

6d

II laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Patricija Udraitė

6d

II laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Karolis Bielskis

7b

II laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Mykolas Locnis

7a

II laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Deimantė Svilytė

8a

II laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Gabrielė Krasauskaitė

8a

II laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Goda Golubaitė

5 d

III laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Kamilė Adomėnaitė

5d

III laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Klaidas Kizis

5d

III laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Beata Balnaitė

5d

III laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Agnė Rusteikaitė

6d

III laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Agnė Teresevičiūtė

6d

III laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Nedas Mikšionis

6d

III laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Rugilė Virbickaitė

6d

III laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Augustė Rakauskaitė

7a

III laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Gintarė Matuzaitė

7c

III laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Kamilė Falkauskaitė

7c

III laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Marija Griesiūtė-Deli

7b

III laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Simonas Juzėnas

7b

III laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Vainius Prusčikas

7a

III laipsnio

D. Mitkienė

Biologija

Tadas Raudonis

8b

III laipsnio

D. Mitkienė

Istorija

Indrė Gudėnaitė

5c

II laipsnio

R. Milinis

Istorija

Gintaras Micevičius

7b

II laipsnio

J. Krasauskienė

Istorija

Rokas Snarskis

6c

III laipsnio

J. Krasauskienė

Istorija

Ignas Grigalavičius

6c

III laipsnio

J. Krasauskienė

Istorija

Kornelija Raginytė

6d

III laipsnio

J. Krasauskienė

Matematika

Indrė Gudėnaitė

5c

III laipsnio

Z. Vickuvienė

Informacinės technologijos

Gintarė Petruokaitė

5c

III laipsnio

R. Šimkevičienė

„GEOGRAFIJOS KENGŪRA 2016“

3 padėkos – mokyt. A. Koncė.

„MATEMATIKOS KENGŪRA 2016“

Konkursas vyko 2016-03-17, dalyvavo 72 mokiniai (1–8 klasės).

MOKINYS

KLASĖ

PASIEKIMAI

MOKYTOJAS

Lėja Gajauskaitė

5c

II vieta mieste

Z. Vickuvienė

Benas Ridikas

8c

VII vieta mieste

Z. Vickuvienė

Andrius Juška

4e

VII vieta mieste

R. Valančiūtė

„KALBŲ KENGŪRA 2016“

Mokiniai dalyvavo tik anglų kalbos „Kengūroje“. Gauti 7 diplomai, 21 padėka (ruošė 5 mokytojai).

DALYKAS

MOKINYS

KLASĖ

DIPLOMAS

MOKYTOJAS

Anglų kalba

Deividas Tvarijonas

8c

Auksinė Kengūra

I. Gaidelionienė

Anglų kalba

Deimantė Juknevičiūtė

4c

Auksinė Kengūra

V. Raicevičienė

Anglų kalba

Marijus Daraškevičius

5d

Sidabrinė Kengūra

V. Kuriazovienė

Anglų kalba

Eimantas Pazikas

4e

Sidabrinė Kengūra

I. Subačienė

Anglų kalba

Klaudija Praulionytė

8c

Sidabrinė Kengūra

I. Gaidelionienė

Anglų kalba

Natija Graužinytė

8c

Sidabrinė Kengūra

V. Kuriazovienė

Anglų kalba

Aivaras Voveris

8c

Oranžinė Kengūra

V. Kuriazovienė

VERTIMŲ IR ILIUSTRACIJŲ PROJEKTAS „TAVO ŽVILGSNIS 2016“

6 diplomai, 18 padėkų. Mokinius ruošė 8 mokytojai.

DALYKAS

MOKINYS

KLASĖ

DIPLOMAS

MOKYTOJAS

Rusų kalba

Aleksandra Navikaitė

8c

diplomas

R. Rimkutė

Rusų kalba

Karolina Stirbytė

8b

diplomas

R. Rimkutė

Anglų kalba

Darlina Kairytė

5d

diplomas

V. Kuriazovienė

Anglų kalba

Klaidas Kizis

5d

diplomas

V. Kuriazovienė

Vokiečių kalba

Augustė Šileikaitė

7a

diplomas

D. Grinevičiūtė

Rusų kalba

Karolina Stirbytė

8b

diplomas

(iliustracija, rusų k.)

R. Rimkutė

Dir. pav. ugdymui V. Jeleniauskienė

 

 

Svetainėje lankosi 43 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos