Kovo 14 dieną mūsų mokykloje vyko atranka į miesto aštuntokų meninio  skaitymo  konkursą anglų kalba. Mokiniai turėjo paruošti penkių minučių meninio skaitymo pasirodymą.

Dalyviams teko išmokti raiškiai skaityti tokius anglų kalbos prozos kūrinius: E. Hemingvėjaus „Senis ir jūra“, R. Dahlo „Matilda“, W. Irvingo „Rip Van Winkle“, J. Savage „Pabėgimas“. Atrankoje dalyvavo 9 aštuntų klasių mokiniai. Renginį sudarė du etapai, po kurių atrinkti trys dalyviai, kurie atstovaus mūsų mokyklai Panevėžio miesto aštuntokų meninio skaitymo konkurse anglų kalba. Tai Klaudija Praulionytė, Kotryna Lazdauskaitė ir Aivaras Šedys. Balandžio 13 d. jie varžysis su kitais miesto aštuntokais Panevėžio 5-oje gimnazijoje. Linkime jiems sėkmės!

Anglų kalbos mokytojos

 

 

 

Svetainėje lankosi 26 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos