Vasario 12 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vilniaus universitete paskelbė Bibliotekų metų pradžią.


„Bibliotekos prieina prie kiekvieno žmogaus ir suteikia galimybę bendrauti su knyga. Esame skaitanti ir kultūringa tauta, o tai reiškia, kad tokios tautos niekas nei palauš, nei pažemins. Pasitikėkime bibliotekomis ir knyga“, – sakė Prezidentė.

Mokyklos bibliotekoje taip pat vyks daug renginių  1–10 klasių mokiniams: įvairūs konkursai, akcijos, projektai, pokalbiai, diskusijos, atviros pamokos, viktorinos, garsiniai knygų skaitymai mažiesiems, dokumentų, knygų, mokinių kūrybinių darbų parodos. „2016 – Bibliotekų metai“ atidarymui paskyrėme 4 parodas. Dvi iš jų padėjo parengti 5–7 klasių mokiniai ir dailės mokytoja V. Andriulevičienė. Tai mokinių kūrybiniai darbai „Knygų namų šviesa“ ir „Ekslibrisas mokyklos bibliotekai“. Kitos dvi parodos skirtos bibliotekų istorijai – „Iš mokyklos bibliotekos istorijos“ ir „Biblioteka – tai laiko vartai“. Koridoriuje, prie bibliotekos, parengtas stendas, kuriame mokiniai ras naujausią informaciją apie „2016 – Bibliotekų metai“ renginius.

                                                                                 Bibliotekos vedėja Zita Januškevičienė

Renginių akimirkos GALERIJOJE–2016 m. pavasaris

 

 

Svetainėje lankosi 23 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos