Kovo 8 dieną mūsų mokykloje jau aštuntą kartą vyko Dainų festivalis, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Sulaukėme dainorėlių iš „Saulėtekio“, „Vyturio“, „Žemynos“ progimnazijų. Nuoširdžiai pilietines dainas, skirtas šiai progai, dainavo ir mūsų mokyklos net du chorai, vadovaujami mokytojų Danguolės Lukauskienės ir Aldonos Mikolaitienės.

Visus dalyvius ir svečius sveikindamas mokyklos direktorius džiaugėsi puikia tradicija paminėti šią valstybinę šventę organizuojant Dainų festivalį. Juk ir pats Nepriklausomybės paskelbimo procesas 1990-aisiais metais buvo lydimas lietuviškų dainų...

Šiame renginyje Seimo nario Povilo Urbšio patarėja Gema Jurgelevičienė už chorinio dainavimo tradicijų puoselėjimą ne tik mokykloje, bet ir respublikoje apdovanojo mokytoją Aldoną Mikolaitienę.

                                                                                   Loreta Švarlienė, mokytoja

 

Festivalio akimirkos GALERIJOJE–2016 m. pavasaris...

 

Svetainėje lankosi 26 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos