Vasario 10 dieną 5d ir 6c klasėse vyko baigiamosios projekto „Metų knyga 2015“ pamokos.

 

Mokiniai (grupėmis arba po vieną) savo klasės draugams pristatė perskaitytas geriausias paaugliams skirtas METŲ KNYGAS: aptarė rašytojo kūrybą, stengėsi atskleisti knygos temą ir pagrindinę mintį, netgi kelti probleminius klausimus, apibūdino veikėjus, išsakė savo nuomonę. Paskui visi kartu diskutavome, analizavome skaudžių pasekmių priežastis, kalbėjome apie gyvenimo prasmę. Ir 5d,  ir 6c kl. mokiniai geriausiomis knygomis išrinko Kristinos Gudonytės („Jie grįžta per pilnatį“) ir Dainos Opolskaitės („Eksperimentas gyventi“) knygas.                                                                                                                                           

                                                                                                          O. Vaitkevičienė, mokytoja

*** *** ***

Sausio mėnesį mokyklos bibliotekoje 8c, 7a, 6d klasės mokiniai rinko skaitomiausią 2015 metų knygą paaugliams. Moksleiviai pasiskirstę į grupes perskaitė visas 5 pasiūlytas paaugliams lietuvių autorių knygas, parašytas 2015 metais.

Pristatinėjo jas savo klasės draugams išradingai, pasitelkę skaidres, pateikę kūrybines užduotis. 8c ir 7a klasės mokiniai labiausiai susižavėjo R. Unos knyga apie įsivaizduojamą ateitį „Atjunk“. 6d klasės mokinius domino A. Cicėnaitės kūryba ir jos knyga „Niujorko respublika“. Mokiniai ir asmeniškai balsuos rinkdami skaitomiausią knygą, nes kai kuriuos patraukė fantastinės K. Gudonytės ir R. Šerelytės knygos, o kai kuriuos gyvenimiška paauglių istorija, aprašyta D. Opolskaitės knygoje „Eksperimentas gyventi“.

Šiemet knygos paaugliams savo tematika tenkino labai įvairaus skonio skaitytojus.

L. Švarlienė, mokytoja

 

 

Svetainėje lankosi 41 svečias ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos