Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ šiais metais  jau penktą kartą keliauja per Lietuvą ir kviečia dovanoti naujų vaikams ir jaunimui skirtų knygų šalies bibliotekoms.

Nors akcija dar tęsis iki sausio 6 d., nekantraujame pasidžiaugti, kad jau sulaukėme nemažai dovanų.

Nors akcija dar tęsis iki sausio 6 d., nekantraujame pasidžiaugti, kad jau sulaukėme nemažai dovanų.

Nuoširdžiai dėkojame mokyklos bendruomenės  nariams, kurie jau atsiliepė į  Prezidentės ir mūsų kvietimą. Pirmąją knygą padovanojo mokyklos direktoriaus pavaduotoja Vilija Aleliūnienė. Net po dvi naujas ir labai reikalingas knygas dovanojo mokyklos direktorius Alfredas Paberžis, mokytojos Rita Rimkutė ir Onutė Vaitkevičienė. Sulaukėme dovanos ir iš mokytojos Loretos Švarlienės. Džiugu, kad po knygą dovanojo nemažai klasių kolektyvų. Ačiū 1b (mokytoja Asta Purkėnaitė-Jokubauskienė), 1c (mokytoja Loreta Valainienė), 2c (mokytoja Egidija Miliauskienė), 4c (mokytoja Dainora Užusienienė), 5d (mokytoja Zita Vickuvienė), 7b (mokytoja Larisa Leonavičienė), 8b(mokytoja Inga Subačienė), 9a (mokytoja Daiva Kudulytė) klasių mokiniams, jų tėveliams ir mokytojoms.

Ypatingai norime padėkoti dviems mokyklos mokiniams, kurie įteikė po knygą asmeniškai nuo savęs. Tai Indrė Gudėnaitė (5c kl.) ir Paulius   Reutas (8b kl.).  O 2d klasės mokinukai Simas Semčenka ir Gratas Grubys dovanojo net po dvi knygutes. Ačiū jiems ir jų tėveliams.

Džiugu, kad galėjome papuošti „žaisliukais“ kalėdinę „eglutę“ II aukšto koridoriuje, o bibliotekos fondas pasipildys naujomis ypač vertingomis knygomis. Akcija dar tęsiasi,  dovanų lauksime ir po švenčių.

O visiems jau dovanojusiems – dar kartą labai ačiū.

                                   Mokyklos bibliotekos darbuotojos
Zita Januškevičienė ir Audronė Tumulienė

Svetainėje lankosi 29 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos