Gruodžio mėn. 4–8 kl. mokiniai, vadovaujami dailės mokytojos Aušros, vykdė socialinę gerumo akciją „Kalėdos mus vienija“: skrebinimo technika gamino kalėdinius atvirukus miesto Slaugos ligoninėje sergantiems seneliams.

Vaikai su didele meile ir palinkėjimais paruošė apie 200 atvirukų, lietuvių kalbos pamokų metu su mokytoja Minole „sudėjo“ į juos pačius gražiausius ir šilčiausius žodžius, o gruodžio 17 dieną,  akcijos finale, 6d klasės mokiniai su auklėtoja Aušra vyko į Slaugos ligoninę, kur aplankė visus ten besigydančius.Moksleiviai kiekvienam seneliui įteikė po kalėdinį sveikinimą, deklamavo eilėraščius, skyrė pačius nuoširdžiausius ašarą spaudžiančius palinkėjimus.

,,Mes patys laimingiausi, nes suteikėme laimę tiems, kuriems šiandien taip jos reikia...“, – kalbėjo grįždami namo vaikai.

Labai ačiū prisidėjusiems prie akcijos vykdymo – dailės mokytojai Vaidai, tikybos mokytojai Irenai, lietuvių k. mokytojai Minolei, visiems vaikams ir pradinių klasių mokytojoms Žydrūnei ir Astai už nuostabiai gražius atvirukus!

 

A. Lazdauskienė, mokytoja

 

Svetainėje lankosi 34 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos