Š. m. gruodžio 5 dieną Vilniuje Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro (LMNŠC)  baseine vyko radijo bangomis valdomų laivų modelių sporto varžybos, kuriose dalyvavo mūsų mokyklos neformaliojo ugdymo grupės „Meistreliai“ komanda (vad. R. Locnis).

Pagrindinis varžybų tikslas – populiarinti moksleivių laivų modelių sportą, kelti jų meistriškumą, išaiškinti ir paskelbti varžybų nugalėtojus.

Varžybų dalyviai rungtyniavo su Mini ECO Standart (lenktyniniais elektra varomais laivais-kopijomis), EX-600 (laisvos konstrukcijos savaeigiais laivais-kopijomis) ir F-2-A (radijo bangomis valdomais figūrinio plaukimo laivais-kopijomis) klasių modeliais.

Teisėjai ir žiūrovai išvydo, kokių įgūdžių, sportinės patirties, meistriškumo įgijo šios techninio sporto šakos būrelius lankantys mokiniai. 

Pirmąją vietą laivų modelių EX-600 klasėje užėmė mūsų mokyklos 7a klasės mokinys Mykolas Locnis

Sveikiname nugalėtoją!

Būrelio „Meistreliai“ vadovas R. Locnis

 

 

Svetainėje lankosi 19 svečių ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos