Geltona. Žalia. Raudona. Tai mūsų Trispalvė. Gal pastebėjote ją rudėjančioje gamtoje? O gal lietuviškai Trispalvei artimus spalvų derinius įžvelgiate savo namų interjere ar mokyklos erdvėse? Žvalgykitės, matykite, fiksuokite!

Mokyklos interneto svetainė kviečia aktyviai dalyvauti Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos biuro Prevencijos poskyrio organizuojamame nuotraukų konkurse „Trispalvė kitaip“. Jūsų laukia organizatorių ir mokyklos svetainės prizai ir t. t.

Svarbu:

o    Konkurso dalyviai – moksleiviai.

o    Konkursas vyksta iki lapkričio 30 d.

o    Nuotraukose turi būti užfiksuoti Trispalvei artimi spalvų deriniai ar pastebėtos Lietuvos Trispalvės Jūsų aplinkoje.

o    Pateikiama skaitmeninė nuotrauka JPG formatu. Dydis iki 4 MB.

o    Nuotraukos turi būti sukurtos nenaudojant montažų, kitų kompiuterinių redagavimo priemonių.

o    Kartu su nuotrauka nurodoma: nuotraukos autoriaus vardas, pavardė, klasė, kontaktiniai duomenys (telefonas, el. paštas).

Nuotraukos siunčiamos el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba atnešamos laikmenoje į 61 kab. (jos bus išsiųstos organizatoriams). Tokiu atveju nuotraukos „varžosi“ ir dėl mokyklos svetainės prizų.

Nuotraukas į miesto konkursą siųsti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Visos konkurso sąlygos Č I A......

 

karkosm.lt

 

Svetainėje lankosi 47 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos