1d klasės mokiniai pažintį su gimtuoju kraštu pradėjo nuo ekskursijos po Panevėžio miestą. Rugsėjo 16 dieną pirmokai aplankė Panevėžio gamtos mokyklą. Pirmiausia išklausė trumpą instruktažą, kaip elgtis ekskursijos metu, ir nuskubėjo į gamtininkų centrą.

Pirmokams patiko stebėti šinšilą, jūros kiaulytes, žiurkėnus, nykštukines pelytes, kaip gyvūnėliai prausiasi smėlyje. Vaikai galėjo įsitikinti, ar kietas vėžlio kiautas, ar vėžlys  lėtai juda. Visiems labai patiko margaspalvės įvairaus dydžio papūgėlės. Ekskursijos vadovė papasakojo, kaip reikia elgtis su papūgomis, kad jos nepasijustų viršesnės už savo šeimininką. Pirmokai įdėmiai klausėsi, todėl lengvai atsakė į pateiktus klausimus.

Saulėtą dieną buvo smagu pasivaikščioti ir susipažinti su Gamtos mokyklos teritorijoje laikomais augintiniais: asiliukais, triušiais, ožkomis, fazanais, gulbėmis ir kt. Ekskursijos vadovė leido parinkti nukritusių obuoliukų ir jais  pavaišinti mažas ožkytes.

Galiausiai 1d klasės mokiniai sustojo prie daktaro Aiskaudos ligoninės ir susipažino su baisiausiu žvėrimi pasaulyje. Kaip manote, koks tai žvėris?

Po pažinties su visais Gamtos mokyklos augintiniais pirmokai dalinosi patirtais įspūdžiais, svajojo, kokį gyvūnėlį norėtų auginti, prižiūrėti namuose.

 

                                                                          1d klasės mokytoja Violeta Matiukaitė

 

Svetainėje lankosi 40 svečių ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos