Spalio 10 dieną mokyklos dvi grupės dainorėlių, vadovaujamos  mokytojų A. Bagdonienės ir A. Mikolaitienės, dalyvavo  Krekenavoje vykusiame dainų konkurse-festivalyje „Nusišypsok ir uždainuok 2014“.

Konkurso organizatorė – Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija. A. Mikolaitienės vadovaujamas jaunučių choras „Kregždutės“ tapo konkurso laureatu. Štai keletas choristų minčių:

Man patiko viskas, bet labiausiai patiko dainuoti autobuse, tačiau nepatiko, kad mums dainuojant fonogramą paleido labai tyliai. Laura, 3e.

Patiko dainuoti autobuse, kai teikė mokytojai apdovanojimą, kai gavom tušinukus su mokyklos pavadinimu. Skaistė, 3e.

Man patiko dainuoti didelėj scenoj, šokti, kol komisija tarėsi, žiūrėti ir klausytis dainuojančių vaikų. Gabija, 1b.

Man patiko dideliu autobusu vykti į šventę, scenoje dainuoti, patiko ir mokytoja. Viltė, 2b.

Nepatiko, kai reikėjo ilgai laukti, kol dainuosim, bet patiko, kad dainavome tamsioje salėje. Patiko šokti po šventės, dainuoti“. Olivija, 2b.

Smagiausia buvo, kai pasakė, kad mes laimėjom. Dominyka, 3e.

Dainuoti, žiūrėti, kai kiti dainuoja, važiuoti autobusu, sėdėti tamsoje, šokti po koncerto... Dar patiko gražus fontanas Krekenavoje. Augustė, 3e,

Man patiko, kad visada buvo linksma. Ten buvo didelė salė, važiavome dideliu autobusu, kad kelionė buvo trumpa, todėl ir nenusibodo. Akvilė, 3e.

A. Mikolaitienė, mokytoja

*** *** ***

 

Apie šį konkursą-festivalį plačiau skaitykite Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos interneto svetainėje ir gimnazijos Facebook'o paskyroje (nuoroda 1nuoroda 2)...

 

Svetainėje lankosi 22 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos