Spalio 16 dieną mūsų 4c klasė su mokytoja Loreta Valainiene dalyvavo Germanų šalims skirtame renginyje „Miniatiūros iš Otfrydo Proislerio knygų“.

Tai vyko Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje „Žalioji Pelėda“. Mūsų klasė rodė miniatiūrą iš Otfrydo Proislerio knygos „Raganiukė“. Renginio pradžioje mes buvome supažindinti su Otfrydo Proislerio kūryba. Sužinojome daugybę istorijų apie jo parašytas knygas vaikams. Akvilė Sakalauskaitė, kuri atliko fėjos, supažindinusios su knyga vaimenį, sakė: „Buvo smagu, įdomu susipažinti ne tik su Raganiukės knyga, o ir su kitais Otfrydo Proislerio knygų personažais“. Po rašytojo kūrybos pristatymo prasidėjo pasirodymai. Prieš juos mes dar trumpai supažindinome visus su Otfrydo Proislerio gyvenimu. Mes pirmieji rodėme savo miniatiūrą. Tai buvo trumpa ištrauka iš raganiukės knygos. Ją vainikavo raganų šokis, kurį kaip ir visą pasirodymą režisavo mūsų mokytoja Loreta Valainienė. Po mūsų pasirodymo sekė kitų mokyklų vaikų miniatiūros. „Be galo patiko žiūrėti kitus vaidinimus ir patiems vaidinti“, – džiaugėsi Indrė Gudėnaitė, kuri atliko vyriausios raganos vaidmenį. Visiems baigus savo pasirodymus vyko padėkų teikimas. „Buvo labai smagu, kai mums įteikė padėką. Taip pat buvo įdomu žiūrėti Otfrydo Proislerio knygų parodėlę“, – sakė Džiuginta Štuikytė, kuri atliko raganiukės vaidmenį.

Taigi ši spalio 16 d. buvo labai idomi, smagi ir įsimintina. Sužinojome daug istorijų apie mūsų labai mėgstamą rašytoją, suvaidinome miniatiūrą, pasidžiaugėme kitų pasirodymais. Galiausiai, kupini gerų emocijų ir mokytojos Loretos Valainienės lydimi, grįžome į savo Mykolo Karkos pagrindinę mokyklą.

                                                       4c klasės mama Girėna Gudėnienė ir močiutė Vanda Kadžienė

 Mokytojos L. Valainienės koliažas

 

Svetainėje lankosi 69 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos