Spalio 21 d. mūsų 4c klasė dalyvavo Panevėžio miesto apylinkės teismo organizuotoje piešinių parodoje „Konstitucija – pagrindinės žmogaus teisės ir laisvės“, skirtai Lietuvos Respublikos Konstitucijos dienai paminėti.

Mus ir mūsų mokytoją Loretą Valainienę Panevėžio miesto apylinkės teismo koridoriuje pasitiko spaudos atstovė. Tada visi kartu nukeliavome į patalpą, kurioje buvo eksponuojama mūsų dailės darbų paroda. Itin smagu buvo matyti savo darbus, kuriuose, kaip teismo atstovė sakė „mes puikiai pavaizdavome žmogaus teises: teisę į mokslą, teisę į gydymą,...“

Pasidžiaugę piešiniais visi ėjome į salę, kurioje vyko edukacinė pamoka apie žmonių teises ir pareigas. Buvo įdomu, mus gyrė, kad daug žinome. Vėliau kiekvienas iš mūsų gavo po kryžiažodį, kuriuos ten ir išsprendėme. Buvo įdomu. Greičiausiai ir teisingiausiai kryžiažodžius išsprendę vaikai buvo apdovanoti prizais. Po to pasiskirstėme grupelėmis ir dėliojome dėliones. Tai daryti nebuvo lengva, teko itin stipriai pagalvoti, bet galiausiai mums pasisekė.

Dar kartą spaudos atstovė pasidžiaugė mūsų piešiniais, žiniomis ir visiems mums įteikė saldžių prizų. Linksmi grįžome į mokyklą.

4c klasės seniūnė Greta Tijušaitė

 

Mokyt. L. Valainienės koliažas

Svetainėje lankosi 41 svečias ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos