Vieną saulėtą spalio ketvirtadienį 4d klasės „Jaunųjų miškininkų“ būrelio nariai lankėsi Gamtos mokykloje. Apie išvyką jie rašo:

„Kai sužinojau, kad vyksime į Gamtos mokyklą, labai apsidžiaugiau, nes myliu gyvūnus.Tik nuvykę susipažinome su krankliu. Nespėjome nė pasisveikinti, o jis mums sako:

- Atia...

Nejaugi jau spėjome krankliui įkyrėti?

Po to aplankėme avis, vištas, asiliukus. Tik nejauku buvo iškamšų salėje. Man buvo labai gaila mažo stirniuko ir kitų gyvūnėlių. Nuramino mus mokytoja, kad iškamšos dažniausiai daromos iš sergančių gyvūnų.

Labai džiaugiuosi, kad galėjau paliesti iguaną, paglostyti jūrų kiaulytę, triušį, palaikyti rankose tarakoną, gyvalazdę. Tai nuostabu. Kai viską apžiūrėjome, reikėjo grįžti į mokyklą. O taip dar norėjosi ten pabūti...“ (Vasarė)

„Gamtos mokykloje apžiūrėjom gyvūnėlius. Gražiausias buvo pūkuotas triušis. Žavėjausi įspūdingais paukščiais. Linksma buvo žiūrėti, kaip žiurkėnas sportavo. Tai man labai patiko.“ (Gytis)

 

„Buvo nuostabi ekskursija. Man labiausiai patiko, kad leido palaikyti, paglostyti gyvūnus. Labai įdomiai pasakojo vadovė. Galėjome pasikarstyti ant karstyklių. Buvo nuostabi diena. Labai ačiū mokytojai Reginai, kad mus nusivežė.“ (Ignė)

Svetainėje lankosi 35 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos