Šį rudenį „Minties“ gimnazija šventė savo veiklos 25-metį. Viename iš šventinių renginių – „Draugų dienoje“ – dalyvavo ir mūsų mokyklos jaunučių choras „Kregždutės“, vadovaujamas mokyt. Aldonos Mikolaitienės.

Apie smagų renginį įspūdžiais dalinasi choro dainorėliai:

„Patiko važiuoti autobusu, kuris atvažiavo į mūsų mokyklos kiemą ir nuvežė į gimnaziją. Kieme mus pasitiko gimnazistas Lukas, kuris 8 metus mokėsi mūsų mokykloje. Jis mus visur vedžiojo, pasakojo apie gimnaziją. Prisiminė ir mūsų mokyklą. Sakė, kad mūsų mokykloje buvo jam gera, nes mokytojai geri, ir jam visai nesinorėjo išeiti... Taip pat jis mus palydėjo į sceną dainuoti. Scena buvo gražiai papuošta, dainuoti ten buvo smagu. Man „Minties“ gimnazijoje buvo įdomu.“ Akvilė

„Man labiausiai patiko šokėjų pasirodymai, labai patiko ir apdovanojimai :)“ Laura

„Patiko dainuoti gražiai išpuoštoje scenoje. Nudžiugino saldžios dovanėlės, kurias iškepė gimnazijos mokiniai.“ Viltė

„Man patiko ne tik dainuoti, bet ir balandžius leisti kartu su visais kieme.“ Gabija

„Įdomu buvo balandžius leisti ir stebėti petardas, kurios žiedlapius išbarstė po visą gimnazijos kiemą...“ Laura

„Man įdomu buvo dalyvauti tokiame renginyje, klausytis kitų dainavimo, žiūrėti į žiedlapius, kuriuos vėjas išsklaidė po visą kiemą, žiūrėti, kaip mokytojai įteikia padėką...“ Paulina

Aldona Mikolaitienė, mokytoja

 

 

 

Svetainėje lankosi 51 svečias ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos