Vaikų ir jaunimo teatrų festivalis-apžiūra „Šimtakojis“ rengiamas nuo 2001 metų. Festivalis rengiamas kas antri metai. Jau tradicija tapo mokyklos būrelio „Mažasis teatras“ dalyvavimas šioje šventėje.

Šiemet  4c klasės mokiniai ir mokytoja Loreta Valainienė  parengė  muzikinę-literatūrinę kompoziciją dviejų pasakų motyvais: Otfrydo Proislerio „Raganiukė“ ir Hanso Kristiano Anderseno „Kiauliaganys“. Spektaklis rodomas jau nebe pirmą kartą, tad kiekvieną kartą matant, atsiveria nauji pasakų lobiai ir vaikų galimybės, artistiškumas ir kolektyvo darna. Vaikai į sceną eina jau ketvirti metai, jaunieji aktoriai atrodė labai drąsūs ir pasitikintys savimi.

Be abejo, jaudulys prieš kiekvieną vaidinimą iškyla – kaip tikriems artistams. Ir pamesta suknelė bei jos paieškos,  ir repeticija iš vakaro, kaip  gražiau laikyti  vėduoklę ir padaryti reveransą su tokia ilga suknia, – taip tikra ir emocinga vaikams. Bet, regis, išėjus į sceną, tai lieka paslėpta nuo žiūrovų akių. Jie mato tokią išdykusią Raganėlę Džiugintą, išmintingą varną Gintarę, užsispyrusią princesę ... ar kiaulaganį, kuris po nedailiu apsiaustu slepia savyje daug daugiau... O tėvai mato savo vaikus, kurie kiekvieną kartą drąsesni, scenoje moka improvizuoti ir geba prisiminti spektaklių pamokas ir gyvenime.

Dėkui mokytojai Loretai už prasmingą vaikų laisvalaikį, dėkui vaikams už gražų spektaklį.

Vanesos mama Živilė

„Minties“ gimnazijoje vykusios šventės akimirkų koliažas (L.Valainienė):

 

 

Svetainėje lankosi 40 svečių ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos