Kovo 27-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė teatro diena.  4c klasės mažieji artistai, vadovaujami mokytojos Loretos Valainienės, kaip ir kasmet, pažymėjo Teatro dieną dalyvaudami vaikų ir jaunimo teatro šventėje „Drąsiau, drambly“.

Turėjome galimybę dar kartą – beje, ir paskutinį – išvysti muzikinę-literatūrinę kompoziciją pagal Otfrydo Proislerio pasaką „Raganiukė“ ir Hanso Kristiano Anderseno pasaką „Kiauliaganys“.

Mane pakerėjo vaikų artistiškumas, laisvė scenoje – atrodė, tarsi jie ne vaidintų, o gyventų savo vaidinime. Viskas praėjo sklandžiai ir nė nepajutau, kad spektaklis baigėsi. Buvo taip įdomu, kad norėjosi pratęsimo. Vaikai ir jų mokytoja tikrai nusipelnė gausių aplodismentų, kurių publika nepagailėjo. Taip pat jie parsivežė diplomą, skirtą „Mažajam teatrui“ už parodytą  spektaklį.  Po vaidinimo ir apdovanojimų mažųjų artistų laukė vaišių stalas ir diskoteka.

 „Tai buvo smagiausia, laimingiausia diena mano gyvenime“ – šiuos žodžius girdžiu iš savo dukros lūpų visada, kai ji yra laiminga. Jie nuskambėjo ir šią dieną. Labai ačiū už įspūdingą renginį.

                                                                 Akvilės mama Jolita

Šventės akimirkų koliažas:

 

 

Svetainėje lankosi 23 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos