Balandžio 28 d. mūsų mokyklos 1–2 klasių komanda: Kamilė Sapkaitė (1b kl., mokyt. A. Jatužienė), Nojus Paslauskas (1c kl., mokyt. E. Miliauskienė), Rugilė Mikėnė (2d kl., mokyt. Ž. Juozapaitienė) ir Viltė Preidytė (2 b kl., mokyt. R. Putauskienė) dalyvavo Panevėžio miesto pradinių klasių mokinių projekto „Per knygą – į gamtą“ skaitymo skatinimo konkurse „Draugas iš didžiosios D“.

Smėlynės bibliotekoje  susirinko miesto mokyklų  komandos. Po pavasariško dalyvių pasveikinimo, komandoms buvo skirtos užduotys. Vaikai energingai dirbo, sprendė kryžiažodį, atliko spalvinimo užduotį. Atlikus užduotis, kol komisija tikrino atsakymus, vaikų laukė staigmena. Į šventę atvyko  linksmasis ir šmaikštusis klounas Džiugas su Panevėžio m. Skaistakalnio pagrindinės mokyklos mokinių ansambliu. Visi smagiai šoko, dainavo, žaidė.  

Mūsų mokyklos komanda buvo apdovanota padėka už meilę knygai, žinias ir aktyvų dalyvavimą bei  pamaloninta saldžiais prizais.

Rasa Putauskienė, mokytoja

Konkurso akimirkų koliažas:

 

 

Svetainėje lankosi 30 svečių ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos