Birželio 13–14 dienomis mokyklos jaunučių choras „Kregždutės“ dalyvavo V Lietuvos vaikų ir jaunimo chorų festivalio-konkurso „Mes – Lietuvos vaikai“ II ture Klaipėdoje.

Šiais metais festivalis skirtas Lietuvos Nepriklausomybės 25-mečiui bei Gedulo ir Vilties dienai.

Kelios mintys po kelionės:

Nuo pat kelionės pradžios nekantravau atvykti į Klaipėdą. Atvykę į mokyklą pasiruošėme nakvojimui. Po to visi plaukėme keltu. Persikėlę pirkome bilietus į Delfinariumą. Iki delfinų pasirodymo buvo likusi beveik valanda. Tad ėjome truputį apsižvalgyti. Netoli buvo aptvertas vandens plotas. Jame ant platformos tupėjo keletas pelikanų. Staiga ten išniro du žaidžiantys ruoniai. Buvo įdomu į juos žiūrėti... Labai nekantravau pamatyti delfinų pasirodymą. Pasirodymas buvo fantastiškas, dar dabar atsimenu. Norėčiau tai pamatyti dar kartą... Po to ėjome prie jūros. . Maudėmės, rinkome kriaukles...  Kitą dieną reikėjo važiuoti į repeticiją. Ten truputį sušalome... Žygiavome chorų eisenoje: mes skandavom ir šaukėm, paeiliui nešėm ženklą, kuris rodė, iš kokios mokyklos esame... Padainavus atėjo laikas važiuoti namo... Gera buvo grįžti namo ir visiems pasakoti visus nuotykius. (Indrė, 4c) 

Man labiausiai patiko žygiuoti ir skanduoti, o kai reikėjo dainuoti, buvau net pakimusi. Dar taip pat patiko ir delfinų pasirodymas. (Emilija, 4e)

Man labai patiko eiti į delfinariumą. Buvo labai linksma prie jūros. Kelionė buvo labai linksma, man patiko. (Julija, 4e)  

Ačiū mokytojai už rūpestį ir už naujus mūsų dukros potyrius bei įspūdžius. (Emilijos mama, 4e) 

Ačiū mokytojai, kad viską suorganizavo, daug darbo įdėjo ir tiek kantrybės turėjo. Nuostabi šventė ir išvyka buvo. (Emilės mama, 3e)

 Choro vadovė Aldona Mikolaitienė

 

Svetainėje lankosi 30 svečių ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos