Mokslo metų pabaigoje, sušilus orams, mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis, nusprendė nors trumpam susilieti su gamta ir patirti kasdieninius nuotykius ir netikėtumus laukinėje gamtoje.

 

Aukštelkuose, Radviliškio rajono kaime, jų laukė aktyvi pramoga „Išgyvenimas laukinėje gamtoje“. Kaimo centre, gamtos apsuptyje, prie dirbtinio ežero ir parko vaikams buvo organizuojami nuotykiniai orientaciniai žaidimai. Čia  jie ne tik  pramogavo, bet ir vystė komandiškumo bei kūrybiškumo įgūdžius. Juk reikėjo susiskirstyti gentimis, sugalvoti genčių pavadinimus bei sėkmės šūkius, pasigaminti genties vėliavas, pagalvoti kaip reiktų prisišaukti pagalbos, jei ištiktų nelaimė. Pasitelkę turimas orientacines žinias,  pagal brėžinius jie ieškojo paslėptų daiktų. Kovų lauke, pirmą kartą nešė vandenį kibiruose naščiais, traukė virves, dalyvavo įvairiose estafetėse ir daug fiziškai judėjo.  Pavargę ir išalkę, turėjo „sumedžioti žvėrį“, tad teko šaudyti iš lankų. Vėliau skanavo penkių grūdų košę, virtą ant laužo.

Vaikai, mokyklos aplinką pakeitę į nuostabų gamtos glėbį, grįžo pasisėmę patirties ir patyrę teigiamų emocijų, naujų įspūdžių, geros nuotaikos ir linksmų prisiminimų.

              Mokytoja Asta Jatužienė

 

Įspūdingos pramogos akimirkos GALERIJOJE–2016 m. pavasaris–„Išgyvenimas laukinėje gamtoje“

 

Svetainėje lankosi 18 svečių ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos