Net nepastebėjome, kaip greitai už lango sužaliavo, pražydo pavasaris, o visai čia pat jau ir vasara... Besibaigiantys mokslo metai turbūt labiausiai įsimintini bus mokyklos pirmokams, juk tai – pirmieji jų metai mokykloje. Visus metus jie daug dirbo, mokėsi. Kai tik išmoko skaityti, tapo mokyklos bibliotekos skaitytojais.

 

Prieš išsiskirdami vasaros atostogoms, praėjusią savaitę 1b (mokyt. Asta Purkėnaitė-Jokubauskienė) ir 1d (mokyt. Regina Rimšelienė) klasių mokinukai net po du kartus rinkosi į mokyklos skaityklą. Pirmąją pamokėlę skyrėme tam, kad pirmokai pasitikrintų žinias, ko išmoko per gimtosios kalbos pamokas, kiek knygučių perskaitė,  kiek personažų atpažįsta – surengėme viktoriną „Suskaičiuokim pupeles ir išmoktas raideles“. Kiek džiaugsmo buvo vaikams atpažinus pažįstamus veikėjus Bitę Mają, Karlsoną ir kitus... Patiems aktyviausiems bibliotekos skaitytojams buvo įteiktos padėkos.

Antrąją pamokėlę paminėjome A. A. Milno „Mikės Pūkuotuko“ gimtadienį – šiemet šiam personažui sukanka 90 metų. Pirmokai šį tą išgirdo apie rašytoją A. A. Milną, apie jo knygas vaikams ir ypač apie Mikę Pūkuotuką bei jo draugus. Po šios pamokėlės į biblioteką jau pradėjo plūsti ir pirmosios pirmokų dovanos Mikei Pūkuotukui gimtadienio proga – kuo nuoširdžiausi sveikinimai, linkėjimai ir piešiniai.

Atsisveikindami linkėjome vieni kitiems gražios vasaros, daug atostogų įspūdžių, o svarbiausia – net ir per vasarą nepamiršti skaityti knygutes.  

                                  Mokyklos bibliotekos darbuotojos

Z. Januškevičienė  ir A. Tumulienė

 

 

 

 

Svetainėje lankosi 14 svečių ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos