Šiais mokslo metais mūsų mokyklos 2a klasės mokiniai dalyvauja tarptautiniame projekte „Say hello to the world“ („Pasakyk pasauliui LABAS“). Šio projekto metu lenkiame pirštukus ir skaičiuojame susitikimus su projekto partneriais iš Kroatijos Vukovar mieto.

 

Jau užlenkėme ketvirtą. Šio susitikimo metu vieni kitiems pristatėme savo gimtuosius miestus, pasakojome apie įžymias ir brangias mums vietas.

Labai skirtingi mūsų miestai, nes skirtingas reljefas. Jų miestą supa kalnai, o mes pristatėme gražiai vingiuojantį Nevėžį, jo Senvagę. Nors esame skirtingi, bet supratome, kad visur vaikai lanko teatrus, bibliotekas, turi žaidimų aikšteles.

Už puikiai iliustruotą mūsų mokyklos pristatymą esame dėkingi mūsų mokyklos bibliotekos vedėjai.

Mokslo metai baigiasi – su jais ir mūsų projektas. Paskutinį pirštuką užlenksime, kai pristatysime savo šalį, Lietuvą.

                                                Projekto koordinatorė E. Čepulienė

 

 

 

 

Svetainėje lankosi 37 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos