Balandžio 19 ir 20 dienomis Gamtos mokykloje ir Smėlynės bibliotekoje vyko Panevėžio miesto  pradinių klasių mokinių projekto „Per knygą – į gamtą“ skaitymo skatinimo konkursas „Burtų šluota“, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos pradinukai.

 

Šiam konkursui pradinukai atsakingai ruošėsi: skaitė projekto knygeles, piešė iliustracijas ir rengė parodėles. Susibūrė šauni 1–2 klasių komanda – tai Gabrielius Budreika (1b kl., mokyt. A. Purkėnaitė-Jokubauskienė), Benas Petrukaitis (1d kl., mokyt. R. Rimšelienė),  Ugnė Juškaitė ir Viltė Mikšytė (2d kl., mokyt. V. Matiukaitė). Mokyklai atstovavo ir 3–4 klasių komanda: Mantas Rapševičius (3b kl., mokyt. R. Putauskienė), Rugilė Mikėnė (3d  kl., mokyt. Ž. Juozapaitienė),  Dovydas Vasiliūnas (4b kl., mokyt. S. Giedraitienė) ir Deimantė Juknevičiūtė (4c kl., mokyt. D. Užusienienė).

1–2  klasių mokinių komandos  rinkosi  miesto Smėlynės bibliotekoje.  Komandoms  buvo išdalintos užduotys ir vaikai kibo į darbą: atsakinėjo raštu į klausimus, sprendė kryžiažodį, atliko kūrybines užduotis. Kai pradinukai atliko užduotis, prasidėjo stebuklai. Pas vaikus atvyko iliuzionistas, tarptautinių konkursų laureatas Mantas Wizard. Magas rodė triukus su virve, kamuoliukais, metaliniais žiedais, kortomis. Visi akylai stebėjo magą, miklias jo rankas, bet triukų paslapties įminti nepavyko.Įsimintini, prasmingi buvo ir mago palinkėjimai  vaikams.

3–4 klasių mokinių komandos rinkosi miesto Gamtos mokykloje. Po pavasariško dalyvių pasveikinimo, komandoms buvo skirtos užduotys. Vaikai energingai dirbo, sprendė kryžiažodį, atliko kitas užduotis.

Mūsų mokyklos 1–2 ir 3–4 klasių mokinių komandos  apdovanotos padėkomis už meilę knygai, žinias ir aktyvų dalyvavimą konkurse. Kiekvienam komandos nariui įteikti prizai: vieniems skirtukai knygai, kitiems – pieštukai geroms mintims užrašyti.

Renginys visiems labai patiko. Vaikai žadėjo skaityti knygeles ir vėl dalyvauti konkurse.

                                                   Mokytojos Violeta Matiukaitė ir Rasa Putauskienė

Daugiau akimirkų GALERIJOJE–2016 m. pavasaris–Projektas „Per knygą – į gamtą“

 

 

 

Svetainėje lankosi 25 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos