Netradicinio ugdymo dieną, skirtą Žemės dienai, 1a, 2a, 2d, 4a, 4d klasės iš ryto vyko į miškų urėdiją. Ten mokiniams pasakojo apie urėdiją, jos veiklą ir vadovaujančius asmenis. Taip pat mokiniams buvo pristatyta miškininko profesija, kur ją galima įgyti. Po pamokos vaikai urėdijos darbuotojui pateikė labai daug klausimų apie miško apsaugą.

 

Grįžę į klases, vaikai pasidalino įspūdžiais, dalyvavo viktorinose, žaidė, piešė plakatus, skirtus Žemės dienai paminėti.

Ekologija – šį vis dažniau vartojamą žodį girdėjo daugelis, vis daugiau žmonių susimąsto apie didžiulę gamtai daromą žalą dėl nesaikingo vartojimo ir neatsakingo elgesio. Pradėti gyventi „žaliai“ niekada nevėlu, tačiau liaudies išmintis byloja, jog „įpratimas – naujas prigimimas“. Todėl ekologiškos gyvensenos reikia mokyti nuo mažens. Vaikams svarbūs  tėvų bei pedagogų žodžiai ir patarimai, tačiau tinkamas pavyzdys – veiksmingesnis už bet kokius pamokymus. Tėveliai, mokytojai ir mokiniai balandžio 18-tą – Žemės dieną – mokė vaikus rūšiuoti atliekas, parengė stendą, dalyvavo makulatūros rinkimo akcijoje.

Pradinių klasių mokytoja Milda Medeckienė

 

 

 

 

Svetainėje lankosi 11 svečių ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos