Gerą savijautą, kokybišką maistą ir švarią gamtą jungia neatsiejamas ryšys. Visiems gyviems padarams visą laiką reikia energijos. Maistas – energija, tai tartum degalai mūsų raumenims, kaulams ir smegenims.

 

Vaikai auga, turi būti greiti, stiprūs ir ištvermingi bei daug mokytis. Pieno produktai yra labai svarbi visavertės mitybos dalis, teikianti būtinų maisto medžiagų žmogaus organizmui:

baltymų, kad augtų dideli,

kalcio, fosforo, kad dantys ir kaulai būtų tvirti,

vitaminų ir kitų vertingų mikroelementų, kad būtų sveiki, stiprūs, greiti ir protingi.

Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai jau keletą metų dalyvauja AB „Žemaitijos pienas“ programoje „Pienas vaikams“ ir skaniai valgo teikiamus pieno produktus. Balandžio 6 d. mūsų mokyklą aplankė bendrovės atstovai ir pakvietė mokinius dalyvauti AB „Žemaitijos pienas“ vykdomo projekto „Žalia laimė“ renginyje. Renginio metu mokiniai atsakinėjo į klausimus, kūrė šūkius, lenktyniavo dėdami dėliones, žiūrėjo filmuką, degustavo jogurtus ir kt. Kai kuriems mokiniams netgi teko pabandyti „melžti karvę“.

Aktyviausi dalyviai buvo apdovanoti paskatinimo lipdukais. Visi mokiniai gavo lankstinukus apie pieno produktų naudą augančiam organizmui ir galimybę dalyvauti piešinių konkurse. Visiems buvo įdomu, smagu ir linksma.

Socialinė pedagogė Daiva Kudulytė

 

 

 

Svetainėje lankosi 28 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos