Kovo 10 dieną mūsų mokykloje vyko viktorina „Aš tikrai myliu Lietuvą“. Viktorinoje dalyvavo miesto ir mūsų mokyklos trečių klasių mokiniai.

 

 

Dalyviai atliko įvairias užduotis apie Lietuvos istoriją, jos simbolius, kultūrą, kalbą, geografiją, gamtą ir kt. Komandos prisistatė ir pažymėjo interaktyviame Lietuvos žemėlapyje nurodytus objektus. Į viktorinos klausimus mokiniai atsakinėjo dirbdami prie kompiuterių. Trečiokai kūrė šventinius sveikinimus, skirtus Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, atliko kitas užduotis.

Viktorinos pabaigoje aptarėme mokinių  atsakymus, ir jie įsivertino savo žinias apie Lietuvą. Trečiokai buvo apdovanoti pagyrimo raštais ir dovanėlėmis.

Pedagogės B. Gilienė, J. Plesnevičienė, R. Pagojienė

 

 

 

 

Svetainėje lankosi 39 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos