Visi laukiame didžiausios, gražiausios metų šventės. Šį laikotarpį norisi pripildyti dėmesiu kitiems, dalytis prasmingu laukimu, pabūti drauge.

 

 

Gruodžio 21 dienos vakarą 2b klasės mokinukai pakvietė savo tėvelius ir senelius į Advento vakarą. Degant pačių mokinių pagamintų žibintų švieselėms, antrokėliai pasakojo tėveliams apie Advento papročius, diskutavo su seneliais apie jo tradicijas. Išmoktus eilėraštukus, Advento giesmeles, ratelius, angelų palinkėjimus vaikai, padedami mokytojų A. Jatužienės, D. Kubilienės ir A. Mikolaitienės, supynė į Advento ratą, kurio esmė – mokėti draugauti, atleisti, paguosti, padėti kitiems.

Vaikai, jų tėveliai ir seneliai galėjo pabūti drauge ir pajusti Advento ramybę, džiugią laukimo nuotaiką, žvilgtelėti atgal ir apžvelgti, kas pasiekta bei ką pavyko nuveikti per šiuos metus. Mokiniai gavo padėkas už atliktus įvairius darbus bei pasiekimus. Vadovaujami dailės mokytojos A. Lazdauskienės vaikai pagamino darbelius ir su didele meile dovanojo juos tėveliams bei seneliams.

Visi džiaugėmės, prisiminę ir išsaugoję senolių tradicijas, dvasingai praleidę laiką, pabuvę drauge, palinkėję vieni kitiems ramaus, šviesaus Kalėdų laukimo.

Asta Jatužienė,
2b klasės mokytoja

 

 

 

Svetainėje lankosi 44 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos