Prasidėjo didysis laukimo laikas – Adventas. 3a ir 4a klasių mokiniai jį pasitiko Bendruomenių rūmų organizuojamoje edukacinėje pamokėlėje „Advento kalendorius“. Pamokėlės metu vaikai ne tik prisiminė, kas yra Adventas, bet ir patys gamino Advento kalendorius.

 

Pamokėlė prasidėjo nuo trumpos istorijos apie Adventą, senovės papročius, įvairius darbus šiuo laikotarpiu. Tada vaikai buvo supažindinti su įvairiais Advento kalendoriais, trumpai aptariant, iš ko galima juos pagaminti. Po trumpo pasakojimo prasidėjo didieji darbai – Advento kalendorių gamyba. Iš pradžių vaikai buvo išmokyti išsilankstyti vokelius kalendoriui, o tada jau prasidėjo kūrybinis darbas. Visi dirbo draugiškai, patys išsilankstę reikiamą kiekį vokelių, juos padėjo lankstyti klasės draugams, kuriems prasčiau ar lėčiau sekėsi. Vokelius vaikai klijavo ant didesnio formato lapo, puošė įvairiais trafaretais, spalvino, dailino kaip sumąstė. Pamokėlė prabėgo linksmai ir greitai.

Vaikams labai patiko kalendoriaus kūrimo procesas. Pamokėlės metu buvo pagaminti net keli kalendoriai, kuriuos vaikai pasikabino klasėje bei namuose.

Mokytojos Erika Merkienė ir Nomeda Kizlienė

 

 

Svetainėje lankosi 30 svečių ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos