Lapkričio 5 dieną 4c klasės mokiniai lankėsi Panevėžio priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje. Ji įsikūrusi pačiame miesto centre.

 

 

 

Kai įžengėme į pastato vidų, mus pasitiko maloni darbuotoja V. Vaiginytė. Pasisveikinusi pakvietė į garažą, kuriame stovėjo trys didelės gaisrininkų mašinos ir viena narų valtis su slidėmis. Dairėmės aplinkui ir atidžiai klausėmės pasakojimo apie tai, kokius darbus atlieka, kokiais daiktais naudojasi ugniagesiai gelbėtojai. Galėjome pakilnoti labai sunkius batus. Nustebome sužinoję, kiek sveria gelbėtojo apranga. Apie 20 kilogramų! Supratome, kad tik stiprus, ištvermingas žmogus gali dirbti taip apsirengęs. Matavomės naro pirštines, gaisrininko šalmą, kuris daugumai krito ant akių. O kai pasiūlė įlipti į gaisrininkų automomobilį, tuoj visi sustojome į eilę. Įsiropštę apžiūrėjome kabinos vidų, klestelėjome ant sėdynės.

Paskui darbuotoja pakvietė pakilti į antrą aukštą. Jame įrengti poilsio kambariai, miegamieji, virtuvė. Buvo smalsu sužinoti, kur ilsisi , maitinasi, kaip praleidžia ugniagesiai visą budėjimo laiką.

Susitikimo pabaigoje visiems priminta, kad ištikus nelaimei, reikia skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.  

                                   4c klasės mokinės Deimantė, Urtė,

                                 Dorotėja, Ugnė, Gintarė ir mokytoja Dainora

 

 

Svetainėje lankosi 36 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos